ENGLISH

HAKKIMIZDA

Profreight Taşımacılık Hizmetleri A.Ş., bütün taşıma ve lojistik ihtiyaçlarınıza cevap sağlamak amacıyla kurulmuş olup, bünyesinde kendi dalında uzman şirketleri barındırmaktadır.

Dünya çapındaki geniş acenta ağımıza paralel olarak Avrupa, CIS, Orta Doğu ülkelerinde yerleşik acentalarımız ve Türkiye'deki kurulu ofislerimiz; tecrübeli kadromuz ile müşterilerimize çözüm ortağı olmaktayız.

Partner firmalarımız taşımacılığın tüm modlarında, tedarik zinciri endüstrisinde ve lojistik konularında uzmanlaşmışlardır. Kompleks taşımalar söz konusu olduğunda, müşterilerine yüklerini taşımaları için hangi yolun daha verimli ve elverişli olacağı ve nelerin gerekebileceği hakkında yol gösterir, tavsiyelerde bulunur. Profreight'in ortak firmaları, 20 seneden uzun bir süredir çok uluslu firmalara çeşitli alanlarda hizmetler vermektedir.

Birçok müşterimiz ne zaman karmaşık veya büyük ölçekli bir projesi olsa, piyasadaki en iyi fiyatla, kaliteyi, güvenilirliği, emniyeti ve zamanlamayı bizden alacaklarını bilirler.